In het centrum van De Koog vind je de koffiebar Bakker & Boon. Op deze plek kun je genieten van zelfgemaakte croissants, taarten en focaccia's, met heerlijke koffie.
Heerlijke croissants
De croissants van Bakker & Boon zijn zelfgemaakt. Wist je dat nog maar 1% van de bakkers in Nederland zijn eigen croissants maakt? Het maken van deze croissants duurt drie dagen. En dat proef je!
De amandelcroissants zijn er bijna elke week. In de zomer zijn er ook gevulde croissants, bijvoorbeeld met aardbei, pistache of vanilleroom met chocolade.
Taarten en patisserie
In de gekoelde toonbank vind je een selectie verfijnde taarten. Zoals een citroen merinque taart, de 'Hemelse chocoladetaart' en tartelettes met diverse vullingen.
Bocca koffie
Zin in een lekkere cappuccino of espresso? Met bonen van Bocca Coffee worden heerlijke koffies gemaakt. Deze kun je ook voor to go bestellen.
Genieten op het terras
Buiten op het terras staan genoeg tafels om aan te ontbijten of te brunchen. Alles wat in de toonbank ligt kun je bestellen om buiten samen met een kopje koffie, thee of een sapje van te genieten.